SARAH MICHELLE GELLAR 'BUFFY THE VAMPIRE SLAYER'ıN MIRASıYLA GURUR DUYUYOR!

Sarah Michelle Gellar, 'Buffy the Vampire Slayer'ın mirasıyla 'gurur duyuyor'.

1997'den 2003'e kadar süren ve Fran Rubel Kuzui'nin 1992 tarihli aynı adlı filmine dayanan doğaüstü drama dizisi, COVID-19 salgını sırasında popülaritesinde bir canlanma gördü ve 45 yaşındaki Buffy Summers oyuncusu Sarah, insanların ona gösterinin onlar için ne kadar önemli olduğunu söylemesini duymaktan asla sıkılmıyor.

Ünlü oyuncu, SFX dergisine konuyla ilgili şunları söyledi:

'Bir aktör olarak tek yapmak istediğiniz, insanları etkileyen, sevdikleri ve ayakta tutan bir dizi.

Bu senin mirasın. Yarattığımız şeyle gurur duyuyorum. Çalkantılı birkaç yıl oldu ve şovu ve mirasını anladığımda, hepsinin iyi ve kötü tarafları var. Artık bir yere geldim. Yarattığımız şey için şovu gerçekten takdir edebilirim. Pandemi sırasında şovun, hala kendileriyle konuştuğunu, hala zamanında olduğunu ve onlar için hala bir anlam ifade ettiğini hisseden yepyeni bir nesil insana ulaştığı için çok gururluyum.

''Wolf Pack" yıldızı, diğer türlerin çoğundan daha fazla kadını kadroya aldığı için korku türünü de şu sözlerle övdü:

'Korku sizi tamamen farklı bir yere götürüyor. Aynı zamanda kadınların rolleriyle ilgili. Geleneksel olarak, kadınların gerçekten liderlik edebileceği yalnızca birkaç tür vardı. 'The Grudge' çıktığında hatırlıyorum ve ben eminim aşıldı ama o zamanlar şimdiye kadarki en yüksek ikinci kadın açılışıydı. Eminim hala ilk 10'dadır çünkü başrolde kadınların olduğu filmler yapmıyorlar. Bunu yapabileceğiniz birkaç türden biri. Buffy gibi üç boyutlu ve tüm notalara vuran bir karaktere sahip olmak ... sadece eş veya kız arkadaş olmak istemezsiniz.'

2023-03-26T09:53:03Z dg43tfdfdgfd